Strona główna
Informacje
Historia szkoły
Kadra
Nasze Klasy
Samorząd szkolny
Rada Rodziców
Osiągnięcia naszych uczniów
Galeria
Kontakt
Nasi Absolwenci
Nasi Absolwenci
Archiwum
2012-2015
2015-2017


Dokumenty
Dla Rodziców


27 Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych „Czerwieńcie , zieleńcie się słowa…”

1 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne do XXVII Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych „ Czerwieńcie , zieleńcie się słowa”… . Udział wzięło 4 recytatorów z kl. I-III , 12 z kl. IV –VI i 2 z kl. VII- VIII. Komisja Konkursowa w składzie: Z. Pyżyńska, M. Krzymińska, A. Krzyżanowska, W. Wiśniewska wyłoniła 3 osoby do eliminacji gminnych. Są to: Maria Kwiatkowska i Michał Wykpisz z kl. III-przygotowani przez p. A. Krzyżanowską oraz Paulina Dadzibóg z kl. V- przygotowana przez p. Z. Pyżyńską.
W czasie kolejnego etapu- konkursu gminnego, w dniu 3 kwietnia w Wierzbinku wyłoniono siedmioro reprezentantów naszej gminy do konkursu rejonowego w Ślesinie, a wśród nich znalazła się nasza reprezentantka, Maria Kwiatkowska.
11 kwietnia podczas eliminacji rejonowych w Ślesinie Marysia uzyskała nominację do FINAŁU XXVII Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych „ Czerwieńcie , zieleńcie się słowa”… , który odbył się 26 kwietnia 2019 r. w GOK w Strzałkowie. Bardzo cieszymy się z takiego sukcesu i serdecznie gratulujemy!!!

Wykonane przez Wykonane przez Karolina Radaszewska
Wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły, dokumenty, zdjęcia, i inne materiały są własnością Szkoły Podstawowej w Zaryniu.