Strona główna
Informacje
Historia szkoły
Kadra
Nasze Klasy
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Osiągnięcia naszych uczniów
Galeria
Kontakt
Nasi Absolwenci
Archiwum
2012-2015
2015-2017


Dokumenty
Dla Rodziców


Nasze klasy

Przedszkole Oddział A

Wychowawca:mgr Jolanta Sosnowska
Gajewska Alicja, Gajewski Emil, Gramza Gabriela, Idczak Lena, Malcer Alicja, Orsztynowicz Adam, Skuratowicz-Racinowska Izabela, Sobczak Julia, Wojnarowski Filip, Ziółkowski Kacper, Żołądkiewicz Zofia, Żołądkiewicz Sebastian, Gabrych Amelia, Sosnowski Bartłomiej, Wastowski Jakub.

Przedszkole Oddział B

Wychowawca:mgr Elżbieta Szczepankiewicz
Imbiorska Paulina, Surdyk Jakub, Zarębska Lena, Chmielewski Tadeusz, Czerwińska Antonina, Operacz Monika, Kwolek Eryk, Malec Nikola, Kwiatkowski Filip, Machlański Szymon, Okarasińska Hanna, Płachecka Wiktoria, Stramowski Aleksander.

Klasa II

Wychowawca:mgr Arleta Krzyżanowska
Kacper Jóźwiak, Maciej Operacz, Gracjan Ponikierski, Łukasz Płachecki, Łukasz Szanecki, Maria Kwiatkowska, Alicja Osmulska, Michał Wykpisz.




Klasa III

Wychowawca:Teresa Karpińska
Mikołaj Grygorcewicz, Szymon Jastrzębski, Nadia Malec, Nikodem Miastkowski, Oliwia Orsztynowicz, Jakub Stasiak, Kamil Szczepankiewicz, Kacper Szymczak, Wiktoria Wilińska.




Klasa IV

Wychowawca:mgr Kinga Makowska
Czerwińska Zofia, Dadzibóg Kacper, Dadzibóg Paulina, Giętkowski Arkadiusz, Giętkowski Jakub, Keller Małgorzata, Kołodziejczak Oskar, Malcer Kamil, Nitkowska Maja, Osmulska Kinga, Paliwoda Mateusz, Słodkiewicz Bartosz, Sobczyńska Sylwia, Wojciechowska Zuzanna.




Klasa V

Wychowawca: mgr Ewa Zawadzka
Borowska Amelia, Drzewiecka Wiktoria, Dunaj Filip, Kalinowski Szymon, Kołodziejczak Hubert, Łachecki Jakub, Malec Adrian, Pasturczak Krystian, Przybysz Bartek, Sobczak Lena, Stasiak Sandra Szanecka Wiktoria, Wojnarowska Zuzanna.




Klasa VI

Wychowawca:mgr Karolina Radaszewska
Beneturski Adrian, Dunaj Alex, Jóźwiak Roksana, Kaczalski Kacper, Operacz Justyna, Ponikierski Kryspin, Rejniak Kacper, Sobczak Jakub, Sosnowska Katarzyna, Wojtasik Kacper, Wykpisz Błażej, Jakubowski Sławomir.




Klasa VII

Wychowawca:Małgorzata Krzymińska
Beneturski Gracjan, Dadzibóg Julita, Henke Karol, Operacz Anna, Paliwoda Maciej, Pieńkowska Natalia, Rejniak Krystian, Rozmarynowski Mikołaj, Sosnowski Jakub, Szczepankiewicz Patryk, Urbański Jakub.

Wykonane przez: Karolina Radaszewska
Wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły, dokumenty, zdjęcia, i inne materiały są własnością Szkoły Podstawowej w Zaryniu.